Telefon
WhatsApp
Yatay Sondaj Nedir ? Nasıl Yapılır ?

Hızla gelişen dünyamızda, projeleri kısa zamanda ve daha ekonomik koşullarda toprak altına indirebilmek için büyük bir yarış gözlemlenmektedir. 1983 yılından itibaren Amerika da uygulanan yönlendirilebilir Yatay Sondaj Sistemi 90’lı yıllarla beraber tüm Avrupa ülkelerinde de kullanılmaya başlanmıştır.

Bakır Maden Sondajı

Sondaj makinesinin Lumth lokasyonundaki sondaj işleri bittikten sonra hiç treylere binmeden direk palet üzerinde 5 km kadar yürüdükten sonra Rubik lokasyonundaki bakır sahasına gelmesi en ekonomik seçenek olarak görülmektedir. Bakır sahasında da yolların yer yer revizyona ihtiyacı vardır. Bu sahanın deniz seviyesinden yüksekliği 520 metredir.

KONUKLAR MADEN

2006 Yılında Maden arama çalışmalarında sondaj hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur. 15 Yıllık tecrübesinde sondaj hizmetlerinde büyüme gösteren firmamız bir çok referans ile sektörde sağlan bir yer edinmiştir. Merkezi Aksaray ' da bulunan firmamız Yetişmiş Personel ve Uygun Ekipmanlar ile Türkiye'de ve Dünya'da proje kapsamına uygun hizmetini teslim edebilecek tecrübeye sahiptir.

3 kayıttan 1 - 3 arasındaki kayıtlar gösteriliyor

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! (0544) 500 40 33

BİZ SİZİ ARAYALIM